Міжгалактична LOVESTORY на бізнес-факультеті

Любов врятує світ! Цієї думки і студенти бізнес-факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Днями в Україні молодь і не тільки святкувала День усіх закоханних.

+студентки

Студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу не залишилися осторонь цього свята і вирішили відсвяткувати у колі студентської родини!

Романтичний двіж понеділка пройшов у вайбовій атмосфері неону, кохання, астрології та загадкового космосу.

+студенти

На гостей свята чекали:

• Лавлі Фуд-зона зі смачними смаколиками;
  • Романтичні треки;
  • Тематична фотозона;

Веселі та романтичні розваги такі, як «Підбір пари за знаком зодіаку студентів від «оракулів» ФГРіТБ»!

+студентки

Студентка 1-го курсу підготувала інформативний кейс на тему 14 лютого! Розповіла про історію лавлі-свята та захоплюючі факти про нього. Презентацію та доповідь доповнили фото студентів ФГРіТБ на яких вони показували, що таке для них кохання. Хтось на фото був зі своєю другою половинкою, хтось із другом, а хтось із котлетками від мами на ліжку у гуртожитку. В будь-якому разі такі фото підняли загальну атмосферу івенту.

Після такої доповіді та «космічного метчу», під час якого найпрофесійніщі оракули бізнес-факультету підбирали найкращі пари серед зареєстрованих за їх знаками зодіаку – студентьска родина переглянула разом романтичний фільм про кохання «Космос між нами».

Було мега цікаво і круто! Студенти, чекаємо вас на наступних студентських двіжах!

Усім палкого кохання сьогодні та завжди!