Подорожі з ФГРІТБ

Усе про цікавинки та туризм у різних країнах світу від наших студентів-туризмознавців Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Сьогодні розповімо про те, що у єгипетському Луксорі відбулася церемонія відкриття Алеї сфінксів, яка розташована між двома найдавнішими храмами міста.

+студенти

У барвистій церемонії взяли участь сотні артистів, які відтворили елементи стародавнього фестивалю, що проходив на цьому місці, повідомляє Бі-бі-сі. Будівництво Алеї почалося при фараоні Тутмосі III і цариці Хатшепсут. У Стародавньому Єгипті дорога використовувалася для урочистих процесій.

Довжина алеї становить майже 3 км, а вік - близько 3 тис. років. На її розкопки археологи витратили кілька десятиліть. Всього протягом Алеї розташовано більше тисячі фігур сфінксів.

Влада Єгипту сподівається, що відкриття алеї сфінксів приверне туристів в країну після низки політичних потрясінь і пандемії коронавірусу.

Обирай спеціальність 242 «Туризм» та був в тренді усіх новинок.