Посвята у студенти на факультеті ТікТок

Дякуючи найкрутішому ректору, засновнику Факультету ТІКТОК, це було свято, яке запам‘ятається надовго!

Космічна посвята єдиного в Україні та світі – ФАКУЛЬТЕТУ ТІКТОК!

Зіркові гості

ledboy1 (1,6 млн  підписників ТікТок) - український тіктокер, блогер з мільйонною аудиторією.

Анастасія Захандревич (2,3 млн подписчиков в тік ток), учасниця why not house.

Кирило Кудрявцев - засновник українського ТікТок дому - Top Team House, робота з інфлюенсерами більше 3-ох років, робота в діджитал більше 5-ти років.

+Факультет ТікТок

Студенти офіційно отримали студентські квитки, світшоти та кепки з логотипом факультету ТікТок!

Святкували під українську кавер-групу Gulibend, які співали трендові пісні ТікТок українською мовою

+Факультет ТікТок

ТікТок – це емоційний бізнес!

Факультет ТікТок – це друга вища безкоштовна освіта для студентів Університету культури!

Ви створюєте свою історію та нові українські тренди!

+Факультет ТікТок

Розвивайте свій творчий потенціал, будьте амбітними та втілюйте бажання в реальність.

Ви круті! Радіємо, що студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу теж стали частинкою космічного факультету ТІКТОК!