Професійно-практичний проєкт для здобувачів: «Практика»

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, здобувачі 2-4 курсів кафедр Готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та Музейного менеджменту після успішного складання заліково-екзаменаційної сесії приступають до найулюбленішого та найпрофесійнішого періоду графіку навчального процесу – ПРАКТИКИ!

+практика

Практика за робочою програмою відповідно до курсу поділяється на НАВЧАЛЬНУ, ВИРОБНИЧУ та ПЕРЕДДИПЛОМУ.

+практика

Практика — обов'язковий складник навчального процесу підготовки студентів для закріплення теоретичних знань, формування в навичок і вмінь, необхідних для професійної роботи, у реальних виробничих умовах.

+практика

Цього разу обговорили дуже важливі моменти практики 2022-2023 року в умовах воєнного стану.

Були оголошені дати практики для 2-4 курсів, особливості розділення на альтернативну та традиційну, які професійні майстер-класи та мотиваційні зустрічі передбачені, а також бази практики та керівникі кожної групи.

+практика

Такий формат зустрічей дуже подобається студентам і викладачам, адже комунікацію ні в якому разі не можна втрачати в такий складний період життя нашої країни!

+практика

Сила в єдності! Вступай до ФГРІТБ і ти! Для консультації щодо вступу у 2023 році, телефонуй +38 099 532 71 57.