Профорієнтація у школах міста Київ

Викладачі бізнес-факультету готельно-ресторанного І туристичного бізнесу під час профорієнтаційної роботи знайомляться усе з новими абітурієнтами-2022 року. Профорієнтація у школах Оболонського району міста Київ продовжується!

+абітурієнти

11 клас - важливий етап у житті кожного випускника. Адже, шкільні роки минають і уже незабаром кожен матиме змогу стати на більш свідомий шлях до своєї мети. Тож, чудова можливість ознайомитися з навчанням в Київському університеті культури, студентським життям і викладачами і надають профорієнтаційні зустрічі.

+абітурієнти

Майбутні вступники отримують інформацію та корисні брендовані буклети, а також мають можливість і мають зворотній зв'язок із представника кожного з 8-ми факультетів престижного вишу країни.

Учні та вчителі шкіл в яких була проведена профорієнтаційна робота, були дуже зацікавлені, ставили багато запитань та дізналися багато крутої інформації.

+абітурієнти

Вступай до Університету і ти! Стань частиною великої студентської родини ФГРІТБ!