Рецептів смаколиків, які піднімуть настрій

До продуктів, що піднімають настрій, вчені віднесли: фрукти та овочі, лосось, тунець, та інші морепродукти. На думку вчених, “вивести з депресії” також допоможуть темний шоколад, пастеризоване молоко і злаки. Ловіть добірочку смачних рецептів від Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

+студенти

КАРТОПЛЯНІ ТРОЯНДИ З ПАРМЕЗАНОМ

Інгредієнти:

картопля - 6 шт.
пармезан - 40 г
розмарин - 30 г
паприка - 1 ст. л.
вершкове масло - 50 г
спеції за смаком.

Приготуйте картопляні троянди для своїх найрідніших і потіште їх смачним сніданком.

ТЕПЛИЙ САЛАТ З МОЦАРЕЛОЮ

Інгредієнти

філе - 2 шт.
шпинат - 30 г
рукола - 30 г
авокадо - 1 шт.
моцарела - 100 г
помідори чері - 5 шт.
кедрові горіхи - 30 г
оливкова олія - 1 ст. л.

Приготування:

1.Замаринувати куряче філе в оливковій олії, соєвому соусі та спеціях. Залишити на 15 хв.
2. Покласти м’ясо в рукав для запікання. Пекти у печі при температурі 200 градусів протягом 15 - 20 хв.
3. Нарізати авокадо на скибочки.
4. Викласти на тарілку листя шпинату, руколу, тепле м’ясо, моцарелу, скибочки авокаду, помідори чері, кедрові горішки та кілька крапель оливкової олії.

КУРЯЧИЙ РУЛЕТ ІЗ ПЕСТО

Інгредієнти:

філе - 500 г
бекон - 250 г
моцарела - 200 г
соус песто - 4 ст. л.
спеції за смаком.

Приготування:

1. Відбити куряче філе, викласти на поверхню та покласти зверху сир і соус песто. Загорнути рулет.
2. Залишити рулет у холодильнику на 1 годину.
3. Загорнути рулет у бекон та випікати при температурі 180 градусів на 40-50 хв.