Рубрика «А що сьогодні до чаю?»

Ти хочеш щось смачненького, а твоя лінь не хоче готувати весь день? Тоді лови рецептик мега смачного та швидкого в приготуванні торта "Несквік" і мерщій на кухню! Перевірено студентами ФГРіТБ, що твої сусіди в гуртожитку будуть у захваті від такого смаколику.

+студенти у ресторані

Інгрідієнти:

Для тіста:

• 4 яйця,
  • 100 гр. вершкового масла,
  • 150 гр. цукру,
  • 150 гр. борошна.
  • 1 ч.л. розрих.
  • 2 стол. какао(несквік)

Приготування:

• Яйця збити з цукром, додати масло + борошно (з розр.), какао. Форму змастити, вилити тісто і поставити в розігр. духовку на 30 хвилин при 160°С.
  • Корж дістати, остудити та розрізати на 3 рівні частини, одну залишити для основи, дві інші нарізати невеликими квадратами.
  • Для крему збити 200 гр. згущеного молока (вареного) + 500 гр. сметани (20%) + 2 стол. какао (несквік).
  • Нарізані шматочки змішати з кремом і горішками (залишити трохи) і викласти на корж (основу), зверху посипати горіхами.
  • Поставити торт у холодильник на ніч.

Студенти-кулінари бажають тобі смачного!