Секрет суперпам'яті від ФГРІТБ!

Секрет суперпам'яті від ФГРІТБ!

Студенти ФГІРТБ, як ніхто інший знають, що головний актив у житті кожного – це мозок. Він «процесить» усе наше життя, всі переживання, емоції, страхи тощо. Але нас ніхто не вчив використовувати його повною мірою. Йтиметься про деякі методики. Можливо, на перший погляд вони здадуться дивними. Але потрібно дивитися не на процес, а на результат.

+пам'ять

Ловіть три правила ефективності:

  1. Ви – найкращий тренер для себе. Результат будь-якого тренування залежить від вас. Що б я не говорив, нічого не спрацює, поки ви не спробуєте.
  2. Не можна припиняти навчання. Ми живемо у світі постійних змін, кінець їм не настане і легко не буде ніколи. Якщо ви стоїте на місці, ви відкочуєтеся назад. Стагнація – це регрес. Крім того, життя прискорюється. У світі постійних змін потрібно завжди бути до них готовим. Бути готовим вчитися все життя у всіх сферах.
  3. Важливо бути швидше, результативніше і здібніше за конкурентів. Тут якраз допомагає тренування мозку. Я думаю, що в найближчому майбутньому людство розділиться на два типи. Тих, хто буде більше працювати, на знос тощо. І тих, хто зможе хакнути систему, переглянути свої дії.

Три поради, які дозволять оптимізувати процес навчання

  1. Розділяйте інформацію на невеликі блоки по сім плюс-мінус дві одиниці.
  2. Слова на початку і в кінці списку запам'ятовуються найкраще. Пам'ятайте про це.
  3. Створюйте яскраві образи. Вони дозволяють запам'ятовувати краще. Наприклад, якщо вам потрібно запам'ятати випадкові слова, уявіть, на що вони схожі. Одиниця схожа на олівець, двійка – на лебедя, чотири – на джип, п'ять – рука тощо. Що роблять ці об'єкти? Чим більш дивними будуть образи і їхні дії, тим краще запам'ятається інформація.

Продуктивності вам! ФГРІТБ любить вас!