Що робить людину щасливою?

Кохання, сім'я, наявність мети, успіх у кар'єрі, кожен визначає своє особисте щастя по-різному, всі радощі життя різні. Що робить щасливими одних, ніяк не впливає на інших. Комусь достатньо провести приємний вечір у компанії друзів чи з родиною. Когось тішить і утихомирює добре проведену відпустку, а хтось не уявля щасливого життя без відмінно збудованої кар'єри.

+студенти
  • Допомога іншим

Не всі шляхи на щастя борги та терни. Багато людей знаходять себе в допомозі іншим, і отримують від цього не просто радість і задоволення, але стають по-справжньому щасливими. І це дійсно набагато краще, ніж постійно думати тільки про себе. Якщо ви усміхнена людина, і безкорисливо допомагаєте іншим, то, швидше за все, ви щасливі.

• Хобі

Захоплення роблять багатьох щасливими. Причому зовсім не важливо, яке у вас хобі: творче чи спортивне, адже все залежить від того, що приносить вам задоволення. Якщо у вас є захоплення, якому ви із задоволенням присвячуєте свій вільний час, то ви щаслива людина тому, що улюблене заняття є не у всіх.

• Гроші

Ті, хто кажуть, що для щастя не потрібні гроші - брешуть, причому насамперед собі. Я зараз не кажу про те, щоб бути щасливими нам потрібно самозабутньо набивати кишені хрусткими купюрами. Ні, тут справа в іншому - у впевненості та безпеці. Погодьтеся, що ні про яке щастя й мови не може бути, коли постійно думаєш про те, чим платити за квартиру або як погасити кредит. Так що гроші можуть зробити вас щасливими, якщо ви будете використовувати їх розумно і не підходитимете до питання збагачення занадто фанатично.

• Віра

Віра у вищі сили багатьом людям у всьому світі дає силу, надію, звичайно, радість та щастя. Будь-який людський тягар можна полегшити вірою, не знаю як, але це працює.

• Кохання

Звичайно, якщо ми когось любимо, і нам відповідають взаємністю – то це не лише окрилює, це ще й дає тотальне відчуття щастя! Свою другу половинку обов'язково потрібно знайти!

• Дружба

Так, якщо у вас є надійне плече друга – ви щаслива людина. Не у всіх є такі друзі.

Дружба робить наше життя повним, насиченим і красивим.

• Улюблена робота

Робота – невід'ємна частина життя багатьох людей. На роботі ми іноді проводимо більшу частину нашого життя, і звичайно, вона здатна впливати на рівень щастя. Але що відбувається, якщо робота у нас зненавиджена, якщо щоразу на неї, як на каторгу?

Ось ось.