Співпраця ФГРіТБ зі стейкхолдером освітньої програми

Пречудове завершення навчального року відбулось на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, а студенти ІІ та ІІІ курсів, спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», скористались гарною нагодою: мали унікальну можливість формування професійних компетентностей, підсумували раніш отримані знання, вміння та навички з дисципліни професійної та практичної підготовки туристичного блоку: «Туристична справа: Туроперейтинг».

+співпраця зі стейкхолдером

Для відпрацювання завдань програми дуалізації освіти кафедрою готельно-ресторанного та туристичного бізнесу спільно із зам. генерального директора Міжнародного Туристичного Оператора «Tez Tour» в Україні, провідним експертом ринку туристичних послуг, що має понад двадцяти дворічний досвід у туристичному бізнесі, паном Олександром Новіковським.

+Олександр Новіковський

Було розроблено та впроваджено спеціальний формат програми-зустрічі, яка передбачала: професійний тренінг від фахівця, організація екскурсій на виробництво (за умов зняття обмежень), ознайомлення з різними посадами, інструкціями та умовами для формування професійних компетентностей у сфері готельно-ресторанного та туристичного бізнесу! Цього разу студентство турбували питання майбутності міжнародного туристичного ринку послуг, пост-ковідний розвиток «перших ластівок» туркраїн Близькосхідного туристичного регіону, «форс-мажори» та пов’язані з ними зміни у законодавстві України, й нарешті, хто ж такий сучасний менеджер соціокультурної діяльності?

+Русавська

Безмежно вдячні за таку співпрацю та можливість отримати унікальний практичний досвід! Щиро дякую, всім хто допоміг та доєднався до тематичної події кафедри ФГРТБ! Далі ще більше!

Навчатися на ФГРІТБ – змістовно та цікаво! Давай крокувати разом!