Спроби, щоб стати найкращим

Для того щоб стати кращим в будь-якій справі, потрібно переймати досвід успішних людей. Поради з книг Джоша Вайцкина допоможуть повністю змінити свій світогляд і життя в цілому. Всі книги американця є автобіографічними, саме тому вони містять практичні, перевірені рекомендації.

+студентки

Джош Вайцкин – дивовижна людина. Досягав успіху він із самого дитинства. У віці 9 років він став чемпіоном з шахів, а до 28 років став чемпіоном у китайському бойовому мистецтві тайцзіцюань. Весь секрет успіху, за словами Джоша, криється в умінні вчитися. Вивчайте і ви поради Вайцкина, впроваджуйте їх у своє життя, і ви завжди будете кращими!

1. Шлях від посередності до досконалості

Хочете досягти досконалості? Відмовтеся від посередності. Ваше існування в безпечній і комфортній шкаралупі не дозволить вам зробити навіть кілька кроків на шляху до успіху. Справа в тому, що цей шлях неможливий без перешкод, без руйнування тих рамок, в які люди себе заганяють. Для того щоб зрозуміти, що чекає

нас на шляху до прогресу, згадайте рака-відлюдника. По мірі свого росту він вже не зможе уміщатися в маленькій раковині. Врешті йому доведеться вилізти з надійного панцира і відправитися на пошуки нового. Попереду у нього стільки небезпеки і невідомості, але необхідність кращого життя стирає всі перешкоди, нерішучість і страхи.

2. Навчіться сприймати поразки

Відчуття програшу можна порівняти з розтоптаним серцем. В такі моменти приходить відчуття розчарування, болю і найсильнішого спустошення. Незалежно від сфери діяльності, боротьба є неминучим етапом до шляху до успіху. Любителі легких шляхів дотримуються оманливої думки: важливий не виграш, а сама участь.

3. Навчіться знаходити у всьому свою «м’яку» зону

У ході реалізації своїх цілей потрібно навчитися знаходити особисту вигоду в кожній події. Головне тут – намагатися досягти так званої «м’якої» зони. Це свого роду рівень вашої ефективності в період виникнення непередбачених ситуацій. Всю нашу увагу приділено вирішенню конкретної задачі, але раптом щось трапляється. Яка наша реакція? За таких обставин людина може перебувати в «твердій» чи «м’якій» зоні. У першому випадку, відчувається сильне напруження, ми будемо намагатися зберегти колишню концентрацію уваги на своєму завданні, але щоб його виконати, вже не обійтися без допомоги ззовні. Під сильним тиском можна легко зламатися.

4. Навчіться адекватно сприймати ситуації

Усвідомивши важливість збереження ясності мислення і сили духу після поразок, ви осягнете один з найважливіших уроків життя. Звичайно ж, це складно. Тим не менш, багаторазове повторення помилок обов’язково тягне за собою ланцюгову реакцію руйнівної потужності. Після кожної наступної помилки зона комфорту буде руйнуватися, залишиться тільки сум’яття.

5. Позбавтеся від страху падіння

Чи звертали Ви увагу на безстрашність дитини перед падінням? Така дитяча безтурботність може стати відмінним прикладом. Пам’ятайте, ви можете відкривати для себе нові звершення, а кожне падіння аж ніяк не буде катастрофічним. Впавши, ви знову станете і продовжите свій шлях. Єдиний момент – з роками ми все більше усвідомлюємо можливість отримання травми. І там, де дитина бачить розвагу, ми часто помічаємо тільки небезпеку.

6. Навчання через призму протилежності

В аспекті даосизму проглядається позиція вивчення «твердого з позицій м’якого». Щодня ми можемо простежувати тонку грань між протилежностями.Які почуття охоплюють людину, яка після тривалого пересування на милицях врешті встала на ноги? Тільки після перенесеної хвороби і одужання ми починаємо цінувати своє здоров’я.