Створи свою команду мрії

Створи свою команду мрії

Як побудувати команду мрії, стати ідеальним командним гравцем та перетворитися на ефективного лідера? Читайте ці книги, які рекомендують вам успішні випускники бізнес-факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та крокуйте уперед до мрії.

+книги про команду

1. «Справжні лідери їдять останніми. Як створити команду мрії» Саймон Синек. Це книжка для тих, хто прагне відчути значущість своєї праці й жадає довести це в колі сильної, стабільної та продуктивної команди, якій підвладні найсміливіші звершення.

2. «Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвивати три основних якості» Патрік Ленсіоні. Автор пропонує ефективну концепцію створення професійної та надійної команди. Як успішний менеджер і експерт з лідерства, він ділиться натхненними ідеями й секретами продуктивності та злагодженості колективу.

3.  «Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях» Роберт Саттон. Книжка стане в нагоді і працівникам, і різного калібру підприємцям, які хочуть розвиватися і вважають, що робота має приносити радість.

4. «Командна робота. Як впровадити зміни в компанії, щоб Вас підтримали» Лінда Гілл, Ґреґ Брандо, Емілі Трулав. Автори цієї книжки надають практичні рекомендації, щоб розвинути потенціал колективу, описують стиль управління лідера і його роль у зростанні компанії. Наводячи приклади таких компаній, як Pixar, Google, Volkswagen, дослідники пояснюють, чому їм удається щоразу впроваджувати інноваційні підходи, що приводять до успішних змін.

5. «Становлення менеджера» Джулі Чжоу. Ця книга — твоя покрокова інструкція від менеджера-початківця до видатного топ-менеджера. Дослухаючись до дієвих і практичних порад від авторки, уже незабаром ти зрозумієш: як побудувати ефективні стосунки з керівництвом; як підійти до ухвалення відповідальних рішень; як діяти, коли все йде не так.