ТОП-10 позитивних установок

Людські думки мають велику силу. Якщо вони негативні, то перешкоджатимуть у досягненні цілей, позитивні ж навпаки — мотивуватимуть діяти. Тому, якщо ви відчуваєте, що не можете себе мотивувати, перегляньте цей список позитивних установок, щоб підбадьорити себе.

+студенти

Саме студентит факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу після майстер-класу від психодраматиста, Альони Риж, зрозуміли як важливо уміти контролювати свої емоції та перебувати у гарному настрої. Після такої мотивуючої зустрічі бізнес-студенти підібрали для вас топ-10 позитивних установок, що піднімуть вам настрій і налаштують на правильні емоції:

1. Ніколи не буває занадто пізно. Неважливо скільки вам років або скільки можливостей у вас було до цього, ніколи не пізно прийняти рішення і почати нове життя.

2. Ідеального часу не існує. Якщо ви чекаєте ідеального моменту — забудьте про це, тому що такого поняття просто не існує.

3. Немає ідеального плану. У вашому плані можуть бути недоліки, але вони є у кожному.

4. Поразки тимчасові. Якщо у вас щось не виходить — це добре, адже успіхи приходять після поразок.

5. Сьогодні — це все, що ви можете контролювати. Забудьте про те, що було вчора. Те, що відбувається сьогодні — набагато важливіше.

6. Дія — краще, ніж бездіяльність. Краще приймати неправильні рішення, аніж взагалі нічого не робити.

7. Досвід — це цінність. Навіть якщо щось не вийде так, як ви планували, ви все одно матимете досвід.

8. Немає проблеми, яка б не могла бути вирішеною.

9. «Я сам контролюю свою долю». Лише ви вирішуєте, ким вам бути.

10. Пам'ятайте, позитивне мислення — це не просто вислів, адже науково доведено, що воно поліпшує настрій, почуття та продуктивність. Позитивні думки допоможуть вам досягати цілей та будуть для вас мотивацією.