ТОП-6 додатків для вивчення англійської

Дуже часто вищу освіту просто не дає можливості вивчити іноземну мову, змушуючи нас все частіше займатися самоосвітою. Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу підібрали цікаву добірку.

Старше покоління нині дуже часто дорікає молодь в залежності від телефону або комп'ютера. Однак, який пропустив свою зупинку через навушників у вухах людина може не тільки насолоджуватися музикою, а й слухати правильну вимову англійської та поповнювати власний словниковий запас.

+студенти

У цьому матеріалі ми спробуємо розібратися, які програми для iOS і Android допоможуть вам вивчити англійську мову.

• Duolingo - не дарма Apple оголосили Duolingo кращою програмою 2013 року: розробники воістину створили унікальний продукт, перетворивши вивчення англійської (і якої іншої іноземної мови) в веселу погоню за балами і змагання з друзями.
  • Learning English With The New York Times - додаток розроблений авторитетним світовим ЗМІ - The New York times. У програмі дванадцять уроків, які складаються з всесвітньо відомих статей.Кожен урок надасть вам флеш-картки зі словами, завдання на читання статті і три словникові довідки.
  • English At Work - як і Learning English With The New York Times, цей додаток підійде людям, які займаються бізнес-освітою.
  • Rosetta Stone - ця програма допоможе вам запам'ятовувати слова на інтуїтивному рівні, за асоціаціями.За словами самих розробників, мета програми - навчити розуміти іноземну мову шляхом занурення в мовне середовище.
  • Carton Tongue Twister - незвичайне і веселе додаток, яке навчить вас ідеального вимови одним з найоригінальніших шляхів - за допомогою скоромовок.
  • LinguaLeo - якщо ви хоч колись самостійно вивчали англійську, то ймовірно вже чули про LinguaLeo. Додаток універсально і підійде всім незалежно від рівня володіння мови.