ТОП-7 найоригінальніших ресторанів світу

Як відомо студентам Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, деякі гастрономічні гурмани готові зірватися на край землі заради ресторану з екзотичною задумкою, оригінальної їжею і вражаючими панорамами, які радуватимуть око під час смакування смачних страв. Подібні місця — це своєрідна туристична приманка. І, треба визнати, ця приманка неймовірно дієва.

+студенти

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, пропонує тобі “відвідати” 7 закладів з самою оригінальною концепцією нижче і, хто знає, можливо, ідея тобі сподобається настільки сильно, що снідати вже будеш в одному з них.

1. Al Mahara. Дубай. ОАЕ

Розкішний готель Бурдж-аль-Араб просто зобов’язаний був піднести своїм постояльцям сюрприз у вигляді дивного ресторану, гідного його слави. Назва закладу перекладається як “устрична раковина”, і відсилання до морських мотивів ви тут зустрінете не тільки в меню. Всі приміщення ресторану являють собою величезний акваріум висотою від підлоги до стелі, населений різноманітними морськими мешканцями. У меню — тільки все вишукане і ексклюзивне, над створенням тутешніх кулінарних шедеврів працюють кращі кухарі з найрізноманітніших куточків світу.

2. Redwoods Treehouse. Окленд, Нова Зеландія

У цьому ресторані відвідувачі можуть не тільки провести незвичайну трапезу в єднанні з природою, а й знову відчути себе дітьми, піднявшись в затишний будиночок на дереві. Заклад являє собою незвичайне еліпсоїдне приміщення, облаштоване навколо потужної багаторічної секвої на більш ніж 10-метровій висоті. У меню тут можна зустріти страви з кухонь різних країн, а ось вина в карті тільки місцеві.

3. Snow Castle Restaurant. Кемі, Фінляндія

Обід в справжньому сніжному замку. Саме така ідея з’явилася у ентузіастів з Фінляндії. Результатом такого сміливого задуму став унікальний ресторан зі снігу та льоду, який щорічно відбудовується наново в кінці січня. Відвідувачам закладу не потрібно залишати свої пальто і пуховики при вході, адже температура в приміщенні не піднімається вище позначки в -5 ° C. У невелике курортне містечко Кемі в цей час з’їжджається особливо багато мандрівників.

4. Fangweng Restaurant. Ічан, Китай

Для любителів пригодницьких фільмів підкорення невеликого вузького мосту над прірвою, провідного до ресторану, може здатися захоплюючою пригодою. До речі, обідати доведеться в умовах не менше екстремальних: частина закладу розташована в печері, а деякі його майданчики зі столиками буквально нависають над скелястим виступом. Гостям тут подають страви переважно китайської і сичуаньської кухонь, їжа від шеф-кухаря достатньо вишукана.

5. O. Noir. Монреаль, Канада

Ідея обіду в непроглядній темряві для загострення смакових і нюхових вражень вже встигла завоювати популярність у великих містах світу. Однак гурмани визнають одним з кращих “темних” закладів саме цей монреальський ресторан, відкритий в 2006 році. Гостей зустрічають в напівтемному приміщенні — тут відвідувачі мають можливість зробити замовлення з меню. А також всі відключають свої телефони і освітлювальні прилади, адже кілька наступних годин доведеться обходитися без них. Ті, кому вдалося там побувати, стверджують, що досвід воістину унікальний і привнесе нову цінність і фарби звичайному прийому їжі.

6. Treepod Dining. Острів Ко Куд, Таїланд

Пообідати в еко-стилі можна, приїхавши в райський куточок Таїланду – казковий острів Ко Куд. Столики незвичайного місцевого ресторану нагадують гнізда екзотичних птахів і піднімають своїх гостей прямо в густі крони дерев на висоту більше 5 метрів. Їжу тут подають тільки з місцевих, виключно чистих продуктів з мінімальною обробкою в традиційному “острівному” стилі. Незвичайний і обслуговуючий персонал: вашими офіціантами будуть досвідчені акробати, знаючі місцеві лази і острівну природу як свої п’ять пальців.

7. Piz Gloria. Шільтхорн, Швейцарія

А цей швейцарський ресторан може похвалитися не тільки видами, але і захоплюючою історією. Саме тут знімалися деякі ключові сцени одного з фільмів “бондіани” — “На секретній службі її Величності” (1969). Настільки цікавий факт власники ресторану використовують як слід: відвідувачів тут чекає не тільки шампанське “Джеймс Бонд” і кілька однойменних фірмових страв, але навіть тематична інтерактивна виставка і сувенірний магазин. До круглої будівлі закладу, обертається, і розташованого на вершині гори Шільтхорн, відвідувачів доставляє спеціальна канатна дорога, а спуститися зі знаменитого піку можна і на лижах, адже звідси вниз веде відразу кілька трас.