ТОП-8 сторінок в Instagram для підготовки до ЗНО

ТОП-8 сторінок в Instagram для підготовки до ЗНО

Сьогодні, за своїм досвідом, першокурсники ФГРіТБ розкажуть тобі, як готуватися до ЗНО, гортаючи стрічку в Instagram.

+абітурієнти
  • Українська мова (Ukr_ty)

На цій сторінці ти знайдеш кілька корисних рубрик, які допоможуть зрозуміти найскладніші теми з української мови: «Біль української», «Фразеологізмибезнафталіну», «Історії до кави і прикладу».

Авторка сторінки – вчителька з української мови і літератури – розповідає, як написати твір на максимальний бал, які використовувати цитати, коли поставити кому в реченні. Також вона ділиться корисними матеріалами для підготовки на YouTube.

  • Математика (Math_zno_online)

Автор сторінки – репетитор, який склав ЗНО з математики на 200 і провів вже більше 2000 годин занять. Він точно знає, як поєднати навчання та розваги.

Сторінка складається з трьох рубрик: теорія, розв’язання задач та корисні меми. В сторіз знайдеш тести і друга-символа акаунту – хом’яка, який пояснює інтеграли, розповідає, як вирішити нерівності та нагадує тобі про виконання завдань.

  • Історія (Poltavtsev01)

На сторінці є всі дати, пам’ятки, мапи та портрети. Також тут щодня з’являються тести у різній формі, зазвичай присвячені відпрацюванню однієї конкретної темі.

Перевага акаунту – безкоштовні марафони. Також на сторінці є цікаві пости, які розповідають про найтиповіші помилки зношників, радять, який посібник обрати для підготовки, та діляться досвідом минулорічних абітурієнтів.

  • Англійська мова (English.zno2021)

Із авторкою цієї сторінки ти зможеш заговорити іноземною, прочитати Шекспіра в оригіналі та зрозуміти, про що говорять в американських серіалах.

Тут є практика, а ще легкі та зрозумілі пояснення основних тем. Репетиторка, що веде сторінку, розробила оригінальні техніки вирішення завдань, які допоможуть, навіть якщо ти не до кінця розумієш тему.

Також авторка підготувала для учнів щоденний план вивчення англійської, який можна знайти в її телеграм-каналі.

  • Географія (geography_zno_online)

Авторка сторінки руйнує всі міфи про ЗНО з географії та проведить лекції у прямому ефірі. Також вона пропонує розклад вивчення тем, щоб встигнути підготуватися до травня.

  • Фізика (zno.physics)

Автори каналу доступно пояснюють теорію, готують цікаві тести і зрозумілі тільки Ейнштейну, Ньютону й зношникам меми. Тут ти дізнаєшся про всі закони фізики, вивчиш формули та зрозумієш основні правила розв’язання задач.

  • Біологія (Mykhalio_bio)

Автор сторінки розповість тобі, як не завалити тести про кільчасті черви, чому найбільше помилок саме у розділі зоологія, як подолати розділ про мохоподібні та над якими темами краще посидіти довше.

Крім теорії та практики, тут розкажуть, як побороти страх перед іспитами, як навчатися і не шкодити здоров’ю та чи варто ризикувати й вступати в університет до іншого міста.

  • Хімія (Zno_chem2021)

На каналі є доступні пояснення з веселими картинками та без зайвої теорії. Це справжній блог про освіту та життя студента-медика. Із авторкою каналу ти зможеш розібратися в неметалах, процесі дегідратації та якісних реакціях.

При підготовці до ЗНО одним інстаграмом не зарадиш – треба поєднувати підручники, курси та меми. Завдяки комбінованому підходу ти зможеш готуватися до тестів, не втрачаючи нерви, здоров’я й спілкування з друзями й близькими.

Шановний наш майбутній першокурсник, вчись, готуйся до ЗНО й пам’ятай, що ФГРіТБ чекає на тебе!