Топ-чудових трилерів

Топ-чудових трилерів

Для прихильників трилерів команда Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу зібрала сім фільмів, з якими точно не занудьгуєте цього зимового вечора.

+абітурієнти

1. «Неограновані коштовності»

Розкішний кримінальний трилер братів Сафді, авторів фільму «Гарний час» з Робертом Паттінсоном. Якщо «Гарний час» називають найкращою роллю Паттінсона, то «Неограновані коштовності» — найкращим фільмом у кар’єрі Адама Сендлера. Він грає харизматичного власника ювелірного бутика, що не соромиться темних ділець. Але справжні проблеми починаються, коли Говард намагається продати неогранований алмаз, вивезений з Ефіопії. Справжня чорна комедія, у якій Сендлер демонструє весь свій драматичний талант.

2. «Зодіак»

Культовий фільм для всіх фанатів Девіда Фінчера, майстра містичних трилерів. Це історія мультиплікатора (Джейк Джилленгол), одержимого пошуком серійного вбивці на прізвисько Зодіак. Сюжет фільму розкроюється вельми розмірено, що в кінцевому підсумку призводить до по-справжньому страшної кінцівки.

3. «Стрингер»

Ще один чудовий трилер з Джейком Джилленголом, у 2015 році номінований на премію «Оскар» за сценарій Дена Гілроя, а також переможець низки номінацій на «Золотий Глобус» і BAFTA. Герой Джилленгола — харизматичний, але не дуже порядний Луїс Блум, який живе з того, що знімає на камеру страшні аварії й викрадення автомобілів, а відтак продає новини на телебачення. Таких, як він, називають стрингерами, які не мають нічого святого.