Топ-простих способів миттєво стати впевненішим

Топ-простих способів миттєво стати впевненішим

Впевненість допомагає досягати успіхів та робити власне життя кращим, тому над нею варто працювати. Пропонуємо сьогодні вашій увазі  кілька дуже легких трюків, які дозволять швидко покращити свою самооцінку та мати рішучий вигляд.

+студенти з деканом

1. Припиніть сутулитись

Хороша постава та гордо піднята голова миттєво додають впевненості. До того ж, перше справді важливе і для здоров'я. Тому старайтесь триматись рівно, підіймайте підборіддя та дивіться прямо. Припиніть опускати погляд, адже перед вам цілісінький світ. Якщо ж у вас є проблеми з поставою, то виділіть у своєму графіку хоча б 10-15 хвилин щодня на вправи для спини. Навіть за місяць ефект буде помітним.

2. Збавте темп

Хвилювання роблять вашу розмову швидкою, а голос вищим, хоч ви самі можете цього не помічати. Тому у такі моменти краще говорити повільніше, а також не забувати дихати.

3. Більше усміхайтесь

Не існує ідеального життя без труднощів, але не варто дозволяти проблемам накривати себе з головою. А вічно сумний вигляд далеко не найкраще, за що вас можуть запам'ятати. Тож не забувайте усміхатись. Можна навіть практикуватись перед дзеркалом, адже це додасть вас впевненості. Достатньо просто закрити очі, опустити їх вниз, а тоді відкрити та одночасно підняти кутики губ.

4. Перемагайте у поєдинках поглядами

Якщо ви часто спілкуєтесь з людьми, то саме час згадати, коли ви востаннє дивились комусь в очі аж до тієї миті, як цей хтось відводив погляд. Тут не йдеться про моторошну звичку споглядати на когось навіть не кліпаючи. Просто спробуйте не ховати очі.

5. Позбудьтесь ярликів

Припиніть вважати себе досі тією людиною, якою були раніше. Примірмо, ви схудли, але досі почуваєтесь повним. Таке ставлення до себе помічають й інші. Тому намагайтесь позбуватись ярликів, а також працюйте над тим, щоб стати кращою версією себе. Дозволяйте собі виходити за рамки.