Топ-рецепців українців у Google

Цікавинки із гастрономії. Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу промоніторили найактивніші запити в Google та знайшли, що ж хочуть українці приготувати.

+абітурієнти

За останні 12 місяців кількість пошукових запитів українських користувачів зі словом «рецепт» зросла на 29% порівняно з аналогічним періодом рік тому.

У Google вирішили сформувати рейтинг рецептів, які є найбільш популярними серед українців протягом року. Найчастіше українці шукають сирники, також серед популярних страв: млинці, солянка і шарлотка.

Тож які страви українці шукають в Google? Рейтинг виглядає так:

1. Сирники
  2. Млинці
  3. Солянка
  4. Шарлотка
  5. Лазанья
  6. Шуба
  7. Піца
  8. Паска
  9. Плов
  10. Панкейки

Також в українців є свої уподобання в певних категоріях.

Наприклад, у категорії «Салати» найбільш популярним серед українських користувачів Google виявився рецепт салату «Цезар».

Серед пирогів — лідером став тертий пиріг, а серед тортів — «Наполеон».

З напоїв українці активно шукали рецепти молочного коктейлю і коктейлю Маргарита.