Топ-трендів YouTube 2022 року

Топ-трендів YouTube 2022 року

Які тренди будуть актуальні на YouTube в цьому році та як їх застосувати для розвитку бізнесу?

+студенти
  1. Збільшення кількості реклами. Раніше YouTube показував рекламу тільки на тих каналах, де увімкнена монетизація. Але минулого року в соцмережі змінили правила: тепер рекламу будуть показувати на всіх каналах. З одного боку, це збільшить кількість реклами для глядачів. З іншого — дасть додаткові можливості для бізнесу у пошуках цільової аудиторії.
  2. Вертикальний формат. YouTube вже давно навчився адаптувати відео під вертикальний формат. Проте люди до цього звикають поступово, і цей тренд тільки набирає обороти. За статистикою 2021 року, 70% людей дивитися YouTube зі смартфонів, де зручніше переглядати саме вертикальний контент.
  3. YouTube Shorts. Моду на короткі вертикальні відео започаткував TikTok. Її підхопили інші платформи: через деякий час такий формат з’явився в Instagram, згодом — на YouTube. Наразі ролики YouTube Shorts стають все більш популярними.
  4. Онлайн-сервіси для продажу мерча. Останнім часом все більше блогерів підключають до свого каналу спеціальні онлайн-сервіси, які інтегруються з YouTube та дозволяють продавати фірмовий мерч прямо на платформі. Зазвичай такі онлайн-сервіси беруть на себе весь цикл продажів. Власнику каналу достатньо розмістити асортимент на своїй сторінці у спеціальному розділі. Це дає можливість додатково заробляти, монетизуючи свій бренд.
  5. Прямі трансляції. Це не новий тренд, але він досі не здає позиції та навіть набирає оберти. Прямі трансляції — хороший інструмент для спілкування з аудиторією та просування каналу.