Трохи про Саймона Рогана

Трохи про Саймона Рогана

Сімон займається власною фермою, присвячену виробництву найкращих місцевих інгредієнтів. У інстаграмі Сімона можна спостерігати за світлинами його ферми, де вирощують овець, корів та курей, овочі та фрукти, трави, їстівні квіти та мікрозелень. “Мені дуже подобається зміна пір року, яка приносить нові та захоплюючі фрукти, овочі, трави та квіти для вирощування та включення у моє меню,” — пише кухар на сайті.

+Саймон Роган

Першим рестораном шефа був «L’Enclume» (2002), за яким послідували «Roganіс», власна ферма, «Aulis London», «Aulis Hong Kong», «Aulis Cartmel» (кухня кухні) та власний магазин. «Aulis Cartmel» — унікальний заклад, бо гості можуть спробувати перші страви перед тим, як вони потраплять до меню «L’Enclume». «Aulis London» створений для особливих гостей. Заклад розрахований на вісім місць, відвідувачі матимуть особливу та персональну вечерю від шефа.

«Aulis Hong Kong» розташований у самому центрі затоки Козуей, як перший ресторан міжнародної кухні Саймона. Кухарі використовують найсучасніше у світі кухонне обладнання для створення високопрогресивних страв, персоналізованих на смак лише 12 гостей одночасно. Гостям доступне унікальне бачення Рогана з перших рук, це коштує 1480 гонконгських доларів + 10% на гостя, додатково 680 гонкійських доларів для досвіду поєднання вин.

Останній ресторан шеф-кухаря відкрився у 2019 та має назву «Henrock», де головним кухарем є Брайан Лімож з Сан-Франциско.

Роган отримав першу зірку Мішлен у 2005 році, а у 2013 дві зірки, у 2018 ще по одній зірці за «Rogan & Co» та «Roganic». У 2017 році Роган став шефом року. У 2018 написав книгу рецептів ‘Rogan: The Cookbook’, яку вважає одним з найбільших досягнень.