Туризмознавчий процес для студентів 1 курсу

Характеристиці сучасної дозвіллєвої та анімаційної діяльності в парках і були присвячені чергові заняття з дуальної освіти ''Туризмознавчий процес'' для студентів 1 курсу, групи Т-20, разом із викладачем, доцентом кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Вишневською Г. Г.

+туризмознавчий процес

Цього разу заняття проходили на базі Інституту культурології Академії мистецтв України.   Старший науковий співробітник Інституту, кандидат історичних наук Гаєвська Т.І. познайомила студентів з історією поширення календарних, релігійних, державних святкових програм і заходів, що проводяться в паркових комплексах.  

Адже, парки світу є популярними туристичними об'єктами, які виконують рекреаційну, екологічну, соціальну, культурну та інші функції.  Парки культури та відпочинку, тематичні парки, пейзажні, парки розваг та атракціонів, аквапарки проводять для туристів фестивалі, театралізовані свята і видовища, карнавали, екскурсії, концерти, виставки, конкурсно-ігрові програми.

+туризмознавчий процес

На території парків діють клуби за інтересами та гуртки, організовуються майстер-класи з декоративного квітникарства, ікебани, дизайну, ремесел тощо. Особливу увагу сучасні парки приділяють роботі з дітьми, для яких проводяться екологічні ігри, лялькові вистави, конкурси.

+туризмознавчий процес

В українських парках культури визначними та найбільш популярними є свята. Вчений секретар Інституту Кузнецова І.В. розповіла про структуру, напрями діяльності, науковий доробок колективу за планами фундаментальних досліджень.