Українське мистецтво на кураторських!

Студенти Факультету Готельно-Ресторанного І Туристичного Бізнесу університету культури у рамках кураторської години відвідали Національний центр «Український Дім», де побачилин презентацію проєктів «Марія Примаченко. Врятоване» та «Навіть у темні часи є світло».

+image

У межах проєкту «Марія Примаченко. Врятоване» представлено чотирнадцять робіт Марії Примаченко, які було врятовано в Іванківському історико-краєзнавчому музеї під час російського вторгнення. Студенти разом із кураторами розглянули полотна і відстежили, що твори Приймаченко буквально приголомшують якоюсь чаклунською привабливістю барв. Її кольори то сяють таємничою глибиною емалі, то сліпуче спалахнуть золотом, то бризнуть небувалою синню ультрамарину. Естетичний вплив творів геніальної художниці часто залежить від невловимих нюансів, що майже не підлягають ні науковому аналізу, ні вислову.

+image

Наступний проєкт, із яким ознайомилимя студенти, «Навіть у темні часи є світло». Це — 100 графічних історій від українських ілюстраторів, що розповідають про війну в Україні. Сьогодні вдячність є такою ж цінною валютою, як і донати.  є саме таким публічним проявом вдячності волонтерам, громадським організаціям, гуманітарним центром, а також окремим людям, які роблять неймовірні речі у час війни. Людям місії, які самовіддано ведуть боротьбу на гуманітарному фронті.

+image

З українською молоддю підтримуємо, популяризуємо та розвиваємо українське. Разом із університетом культури!