Унікальні музеї України

У світі нових технологій, відвідування музеїв, де туристи могли проникнутись культурою і колоритом країни, відійшло на другий план. Та й навіщо? Все найнеобхідніше можна знайти в Інтернеті, не витрачаючи при цьому свій час. Аби підігрівати інтерес аудиторії до цих культурних закладів, в світі почали створюватися креативні і нестандартні музеї! Студенти-туризмознавці вирішили провести невеликий моніторинг нашої мальовничої і колоритної країни, щоб дізнатися, чи є в Україні унікальні музеї?

+студентки

1. Музей сновидінь у Києві

Якщо ви зацікавлені тлумаченням снів або вам просто подобається ця тема, тоді цей музей для вас! Вас чекає: виставковий зал, коворкінг, консультація з фахівцем, а також можливість відобразити свій сон на папері і залишити його в Скрині сновидінь.

2. Музей медуз у Києві

«Музей медуз» - це цікавий проект, створений професійними аквариумистами. У музеї ви зможете дізнатися, скільки видів медуз живе на Землі, які з них отруйні, і про те, що існує безсмертна медуза. Відвідайте музей і поспостерігайте за екзотичною та незвичною колекцією.» та

3. Музей сала у Львові

Можна сміливо назвати цей музей-ресторан візитною карткою нашої країни! Адже сало для українців – не просто їжа, це частина нашої культури!

30 унікальних, неповторних, соковитих, їстівних скульптур, фотографій, картин представлені як нашими українськими, так і зарубіжними майстрами. Всі ці творіння можна спробувати!

4. Музей сміття у Вінниці

Погодьтеся, накопичуючи, викидаючи сміття, нам і в голову не могло прийти відкрити музей на його честь!

А жителі Вінниці протягом 11 років збирали колекцію унікальних предметів, які багато хто просто викидав як непотріб! Найцінніший експонат тут бритва, якій більше 300 років.

5. Музей морських катастроф в Алушті

Приміщення стилізували під величезний затонулий корабель. Тут ви дізнаєтеся про найвідоміші, гучні корабельні аварії. Експозиції представлені різними артефактами, які вдалося зберегти після катастроф. Також до вашої уваги пропонується перегляд документальних фільмів про найвідоміші затонулі кораблі!

Сподіваємося, нам вдалося переконати вас в тому, що відвідування музеїв може бути не тільки цікавим і пізнавальним, а й принести масу яскравих і незабутніх вражень від побаченого! Наша країна багата не тільки своїми природними ресурсами, але і музеями, серед яких є п’ятірка незвичайних. Поспішайте поглянути на них!