Уявляєте? Цікаві ресторани

Уявляєте? Цікаві ресторани

Студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу в процесі навчання знайомляться із багатьма закладами ресторанного господарства. Саме для вас вони підготували найцікавіші місця сфери гостинності.

+студенти

1. В американському містечку Веллі Сіті, що в штаті Північна Дакота, відкрилася кав’ярня «The Vault», що діє за принципом самообслуговування і без будь-якого контролю. Відвідувачам пропонується вибрати напій, випічку, порахувати суму до оплати і розплатитися готівкою або карткою. Тут же виставлені на продаж картини, теж за принципом чесності клієнтів, і розміщено безліч полиць з книгами для читання за чашкою кави.

2. Салат «Цезар» не має ніякого відношення до Юлія Цезаря. Він названий на честь американського кухаря італійського походження Цезаря Кардіні, який винайшов цей рецепт. Згідно з легендою, Кардіні приготував салат з того, що залишалося на кухні його ресторану, коли під час святкування дня незалежності США з меню вже нічого не залишилося, а відвідувачі вимагали їжі.

3. У ресторанах американської мережі «Dick’s Last Resort» інтер’єр навмисно зроблений досить безглуздим, на столах немає скатертин, а від персоналу вимога грубіянити відвідувачам. Якщо клієнт просить серветки, офіціант повинен кинути ними в клієнта. Незважаючи на це, мережа успішно розвивається і налічує вже 18 закладів.

4. Індійському місті Ахмадабад є ресторанчик «New Lucky», побудований на місці старого мусульманського кладовища. Правда, могили нікуди не поділися – столи розставлені прямо між ними. Власник кафе говорить, що клієнтів це анітрохи не бентежить, і сам бізнес процвітає. Офіціанти кожен день крім обслуговування клієнтів віддають данину поваги покійним – протирають могилки і іноді кладуть на них квіти.

5. У Лас-Вегасі є ресторан швидкого харчування, який позиціонує себе як найшкідливіший в світі. Його назва – Heart Attack Grill – означає «Гриль-бар серцевого нападу». Хіт його меню – 900-грамовий бургер Quadruple Bypass Burger, енергетична цінність якого дорівнює 8000 кілокалорій. А питний крем ButterFat Shake, як написано в меню, містить рекордну в світі кількість холестерину. Офіціантки закладу ходять в уніформі медсестер зі стетоскопами, а тим, хто замовив великий бургер, надається право покататися в інвалідному кріслі.

А тобі відомі ще якісь дивні факти про ресторанний бізнес? Поділися з нами! Цьом