Вітаємо з Днем знань!

Шановні студенти, Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вітає вас з Днем знань! Бажаємо осягати нове і завойовувати непізнане. Нехай навчальний процес приносить радість і задоволення, корисність і якість. Бажаємо вам великих перспектив і легкого пізнання. + Із упевненістю можемо сказати, що при наявності бажання та хоча б найменшого прагнення все у вас вийде. Тому побажаємо вам здоров'я, успіху, цілеспрямованості, впевненості в собі і добра.Мирного неба та Перемоги!Розвивайтеся, прагнете, практикуйте, експериментуйте! Знання — ваша сила!