Як навчитися визначати тренди?

Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу знають як важливо бути тут і зараз. Тому дібрали декілька порад з тренвочінгу. Нотуйте та будьте в тренді!

+тренди

1. Звертайте увагу на глобальні зрушення в технологіях, комунікаціях, соціальній сфері, етики.

Те як змінюється суспільство і що впроваджують найбільші корпорації рано чи пізно знайде відображення практично в будь-якому бізнесі.

2. Читайте звіти найбільших консалтингових та аналітичних агентств.

Слідкуйте за EY, PwC, Euromonitor, NPD і іншими. Економічні тенденції та зміни споживчої поведінки не завжди видно в повсякденному житті. Читаючи про них ви тренуєтеся їх помічати і аналізувати.

3. Подорожуйте.

Не всі тренди приходять на наш ринок з-за кордону, але багато. У подорожах їх легше помітити здалеку. А поки реальні подорожі не доступні, подорожуйте віртуально.

4. Підпишіться на найпрогресивніших підприємців вашої країни і міста.

Не тільки рестораторів. Часто ці люди - відмінні трендхантери і про тренди можна дізнатися просто спостерігаючи за ними.