Як перестати стояти на місці: вихід із зони комфорту

Як перестати стояти на місці: вихід із зони комфорту

Розумний вихід за межі зони комфорту сприяє новим перспективам і самореалізації, а головне – відчиняє двері, які були зачинені.

+зона комфорту
  1. Робіть те, чого ви боїтеся. Ризикнувши, можна програти, але без ризику неможливо виграти. Зважуйтесь на те, що не хочеться робити, та пишайтеся собою. Пам’ятайте, що від страху до свободи – один крок, у вашій голові.
  2. Не уникайте конфліктів і працюйте з «незручними». Не уникайте напруженої співпраці, не бійтеся тих, хто може не погодитися з вами. Такі люди змусять вас показати, на що ви здатні.
  3. Згадайте свої найбільші досягнення. Проаналізуйте успіхи та досягнення, якими пишаєтеся, – і ви неодмінно усвідомите, що до них вас привели мужність і сміливість, вихід за звичні рамки та крок у бік. Спробуйте повторити.
  4. Зробіть звичкою пробувати щось нове. Починайте з малого. Знайдіть несподіване хобі, прочитайте книжку іншого жанру тощо. Пробуйте нове, наприклад, щовівторка. Зробіть це рутиною.
  5. Ставте сміливі цілі. Маленькі цілі лише глибше закопують нас у щоденну рутину. Ставте такі, що надихають, спонукають і змушують повірити, що у вас все вийде.
  6. Працюйте над своїми думками. Розширюйте межі своєї свідомості, дивіться по-новому та переходьте до дії. Пам’ятайте, що позитивні думки повинні домінувати.
  7. Дійте так, ніби вам комфортно. Поводьтеся так, ніби ви той, кому не складно зробити цей крок. А коли ви наважитеся та побачите, що можете це зробити, все інше прийде само собою.
  8. Станьте вільними. Не бійтеся поводитися інакше. Відмовтеся від комплексів. Ставтеся до всього простіше. І змиріться нарешті з тим, що невдачі неминучі.