
Як перестати стояти на місці: вихід із зони комфорту
Розумний вихід за межі зони комфорту сприяє новим перспективам і самореалізації, а головне – відчиняє двері, які були зачинені.
- Робіть те, чого ви боїтеся. Ризикнувши, можна програти, але без ризику неможливо виграти. Зважуйтесь на те, що не хочеться робити, та пишайтеся собою. Пам’ятайте, що від страху до свободи – один крок, у вашій голові.
- Не уникайте конфліктів і працюйте з «незручними». Не уникайте напруженої співпраці, не бійтеся тих, хто може не погодитися з вами. Такі люди змусять вас показати, на що ви здатні.
- Згадайте свої найбільші досягнення. Проаналізуйте успіхи та досягнення, якими пишаєтеся, – і ви неодмінно усвідомите, що до них вас привели мужність і сміливість, вихід за звичні рамки та крок у бік. Спробуйте повторити.
- Зробіть звичкою пробувати щось нове. Починайте з малого. Знайдіть несподіване хобі, прочитайте книжку іншого жанру тощо. Пробуйте нове, наприклад, щовівторка. Зробіть це рутиною.
- Ставте сміливі цілі. Маленькі цілі лише глибше закопують нас у щоденну рутину. Ставте такі, що надихають, спонукають і змушують повірити, що у вас все вийде.
- Працюйте над своїми думками. Розширюйте межі своєї свідомості, дивіться по-новому та переходьте до дії. Пам’ятайте, що позитивні думки повинні домінувати.
- Дійте так, ніби вам комфортно. Поводьтеся так, ніби ви той, кому не складно зробити цей крок. А коли ви наважитеся та побачите, що можете це зробити, все інше прийде само собою.
- Станьте вільними. Не бійтеся поводитися інакше. Відмовтеся від комплексів. Ставтеся до всього простіше. І змиріться нарешті з тим, що невдачі неминучі.