Як професійно розвиватися в компанії?

Як професійно розвиватися в компанії?

Розвиток — це не лише курси, тренінги та майстер-класи. Він вимагає комплексного підходу і має бути органічно поєднаний з основною діяльністю.

Для розвитку потрібні навчальні інструменти та план. Бігати між розрізненими вебінарами та курсами — це, звичайно, добре і розширює кругозір. Але для того, щоб досягти певної мети, потрібен план чи дорожня карта, яка до цієї мети веде.

+як розвиватися в компанії

Для розвитку необхідно розуміти, навіщо він потрібен у роботі. Давайте чесно: важко змусити себе вчити щось нове, якщо сприймаєш свої робочі завдання як щось стороннє, а себе — не причетним до спільної справи. Треба розуміти як нові знання та навички допоможуть вам у роботі.

…та в особистому житті. Якими б цікавими не були завдання та яким би залученим не був кожен з нас, наші амбіції та прагнення не обмежуються роботою. Потрібен індивідуальний план розвитку, завдяки якому ви зможете поглибити свій професіоналізм, зайняти більш значущу роль та підвищити свою цінність.

Розвиток повинен бути систематичним. Сходити на тренінг чи подивитися вебінар раз на місяць — не надто ефективно. Тільки регулярні заняття дозволять піднятися на новий кар'єрний рівень.

Розвиток має винагороджуватись. Розвиток — це тривалий і серйозний процес. І будь-які успіхи на цьому шляху мають відзначатись. Зі сторони компанії — премії, з вашої сторони — відпочинок або інші заохочення.