Як тримати себе в формі взимку

Як тримати себе в формі взимку

Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу зібрали 5 YouTube-каналів з ефективними тренуваннями на будь-який смак, з якими можна займатися будь-де й будь-коли.

+студенти

FitnessBlender (https://www.youtube.com/channel/UCiP6wD_tYlYLYh3agzbByWQ)

Подружжя Деніел і Келлі вже більше дев’яти років записують відео з домашніми тренуваннями для жінок і чоловіків різної складності та для різних цілей. За цей час на їхньому YouTube вийшло декілька сотень роликів, з якими тренуються майже 6 мільйонів підписників. Обирати тренування для своїх цілей і рівня фізичної підготовки найзручніше на їхньому сайті. Він дає можливість фільтрувати відео за рівнем складності, типом тренувань, за необхідним спорядженням або взагалі без нього, за частинами тіла . На каналі доступні відео різної тривалості, від 5 хвилин до півтори години, тому відмовки про те, що сьогодні немає часу позайматися, тут не пройдуть.

POPSUGAR Fitness (https://www.youtube.com/c/POPSUGARFitness)

Якщо тобі вже набридло просто присідати, робити випади вдома й ти в пошуках нових видів фітнесу, цей канал для тебе. Кардіо з елементами латино-американських танців чи хіп-хопу, табата й зумба – пробуй та обирай улюблений вид 30-хвилинних тренувань. Для любителів класики стандартні силові, кардіо чи HIIT-тренування також є. Цей YouTube-канал ідеально підійде для новачків, адже на ньому можна знайти детальні інструкції з виконання популярних вправ.

HASfit (https://www.youtube.com/c/Hasfit/about)

Цей канал пропонує універсальні тренування для жінок і чоловіків на всі випадки життя і групи м’язів – від 5 хвилин для спини до 60 хвилин для всього тіла. Кожну вправу одночасно демонструють тренер і тренерка, тож ти одразу побачиш, як може відрізнятися її виконання в чоловіків і жінок або залежно від рівня фізичної підготовки. До відео додають допоміжну мотивацію, що точно знадобиться під час домашніх тренувань, де ніхто не скаже «давай ще п’ять повторів!» – це лічильник спалених калорій. Тож якщо під час виконання комплексу відчуваєш, що більше не можеш, просто перевір, чи достатньо калорій спалено.

ScottHermanFitness (https://www.youtube.com/c/TaraStilesStralaYoga)

Одна з основних проблем домашніх тренувань: якщо виконуєш вправу неправильно, тобі про це ніхто не скаже. Проте цей YouTube-канал може допомогти. Тренер детально пояснює, як правильно робити планку, віджимання, присідання й інші популярні вправи, а також розбирає найпоширеніші помилки новачків у фітнесі, що не дають їм швидко досягати результату. Тож вмикай і перевіряй свою техніку.

TaraStiles (https://www.youtube.com/c/TaraStilesStralaYoga)

Давно хочеш спробувати йогу, але ніяк не наважишся? Цей канал ідеально підійде для новачків та й для всіх інших. Тут можна знайти короткі сесії від 5 до 15 хвилин, а для деяких тренувань необов’язково навіть вилазити з ліжка. Заняття на цьому каналі ідеально доповнять початок і закінчення твого дня, також їх можна виконувати в перервах між днями інтенсивних силових тренувань.