Загартовуй у собі сильний дух

Загартовуй у собі сильний дух

Як правило, невдачі це те, чого люди намагаються уникати. Але невдача дає великі переваги — від нових знань та знайомств до розвитку мотивації та впевненості у собі. Як переробити невдачу в досвід?

+студентки

Відпустіть почуття страху. Пам’ятайте, що невдача це частина життя, яка означає, що ви намагаєтеся зробити щось важливе для вас.

Зосередьтеся на навчанні. Якщо ви ніколи не терпите невдачі, ви не вчитеся і не розвиваєтесь. Невдача може бути відмінним джерелом інформації про різні ситуації, про вас та про вашу команду. Дослідження Університету Колорадо показало, що компанії, коли програвали, отримували набагато більше уроків. Втрата клієнта або нездатність першим вийти на ринок із новим продуктом може призвести до переоцінки процесів, систем та підходів – все це сприяє майбутньому успіху.

Відчуйте біль. Це міф, що ви повинні уникати болю. Дослідження Університету штату Огайо показало, що коли люди зосереджувалися на емоціях після невдачі, вони з більшою ймовірністю робили краще наступного разу.

Залишайтесь позитивними. Ви можете використати невдачу у своїх інтересах, керуючи власними розумовими процесами. Дослідження Кентського університету показали, що люди, заперечуючи невдачу, дистанціюючись від неї або висловлюючись у негативному ключі, ставали менш щасливими та задоволеними. Коли ж вони намагалися побачити невдачу з позитивного боку, приймали її або ставилися до того, що сталося з гумором, то їм вдавалося підтримувати рівень щастя і мотивації.