Зимова сплячка. Режим: off

Якою б зима не була, сніжною чи ні, але ми однаково розслабляємось. Короткий світловий день, посиденьки вдома замість прогулянок містом та зручні широкі светри — роблять свою справу. І, як тільки приходить весняний сезон, мозок потребує перезавантаження, або ж, нового старту. Хочеться змін і нових звершень, а, де взяти для них сили після зимової сплячки?

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу розповідає про методи, які допоможуть влаштувати цей період перезавантаження і почати весну з новими силами.

+студентки

1. Збільшити фізичну активність

Ні, не обов’язково починати щодня займатися спортом. Особливо, коли зі сплячки ти ще не вийшов й морально до таких навантажень не готовий. Можна почати просто з 30-хвилинної прогулянки на свіжому повітрі 3-4 рази на тиждень. Влаштувати їх, наприклад, зранку або після навчання. Наступний крок — базові заняття йогою чи зарядка зразу. Цього достатньо, щоби прокинутися.

2. Більше світла та свіжості в будинку

Зроби вологе прибирання, добряче провітрюй весь будинок. Додай світлих елементів: зміни масивні штори з візерунком на однотонні пастельні, постав новий вазон чи гарну картину. Візуальні зміни допоможуть внутрішнім.

3. Зміни в зовнішності

До слова про візуальні зміни — це стосується не тільки всього що навколо, а й самого тебе. Новий одяг, нова зачіска — що б це не було, воно допоможе налаштуватися на зміни в житті.

4. Контрастний душ

Якщо ти хоча б раз пробував контрастний душ, то знаєш, як він може додати бадьорості. У випадку з весняним авітамінозом — він ще й допоможе зміцнити імунітет.

Не готовий приймати холодний душ зранку? Тоді можна спробувати хоча б вмиватися дуже холодною водою. Це і для шкіри обличчя корисно, і прокинутися допоможе.

5. Пропити аптечний комплекс вітамінів

Вітаміни — це не просто таблетки, а те, чого людський організм так чи інакше потребує. І немає нічого поганого в тому, щоби отримати вітаміни з аптечних препаратів. Порадься з аптекарем — він порадить тобі сезонний комплекс, який підібраний спеціально для весняного перезавантаження.

6. Ароматичні олійки та свічки

Хвойні, цитрусові, жасминові та кавові — ці олійки допоможуть добре розслабитися ввечері та зняти стрес. А, якісний відпочинок — це невіддільна складова бадьорості.

7. Викинути зайві речі

Викинути старе — це звільнити місце для нового. Переглянь одяг та інші речі вдома. Віддай, продай або просто викинь те, чим більше не користуєшся. Це досить символічний ритуал очищення, який теж підштовхне до внутрішніх змін.

8. Почни планувати літню відпустку

Ніщо так не підіймає настрій та не мотивує — як нова подорож. Почни планувати літню відпустку вже зараз, щоби надихнути себе цими майбутніми пригодами. Крім натхнення — від такого планування буде значна економія. Адже, купуючи в березні-квітні квитки та житло на літо, ти матимеш більше дешевих варіантів.

Придумай собі такі от маленькі завдання на найближчі 2-3 тижні — саме вони допоможуть віднайти сили для більших звершень.