Євген Янович

Платформа «BUSINESS UP»: зустрічі із Євгеном Яновичем

Продовжуємо гортати сторінки яскравого життя, феєричних проектів на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. 

Нині згадуємо інтерактивну зустріч у рамках проекту «BUSINESS UP – платформа успішного бізнесу на ФГРіТБ». Студенти мали можливість поспілкуватись із відомим шоуменом, ідейним натхненником, актором, співзасновником студії «МАМАХОХОТАЛА» і активним мандрівником – Євгеном Яновичем.

Янович

Євген розповів молоді про студентські роки, етапи створення хітового комедійного шоу «МАМАХОХОТАЛА», акторські проекти і висловив думку щодо європейської сфери гостинності.

«Будучи студентом, я із друзями грав у КВН. В один прекрасний момент ми зрозуміли, що від справи, якою ми займаємось, можна отримувати не тільки задоволення, але й непоганий прибуток. Так з’явилась спільна студія «Мамахохотала».

Створювати бізнес із друзями – можливо! Як? Поважати думку іншого і просто бути відвертими завжди й усюди», – розпочав зустріч шоумен.

Євген Янович

Євген Янович підкреслив, що університет це не лише чудова можливість здобувати вищу освіту, а також – захоплення улюбленою справою, цікаві знайомства і професійні перспективи.   «Зараз мені 27 років і навколо мене неймовірна концентрація успішних людей, які у минулому навчались зі мною в одному університеті. Ви не можете знати, де і коли вам зможе знадобитись та чи інша людина.

У вас зараз максимально кайфовий час. Цінуйте те, що маєте.

Я кайфую від того, чим займаюсь, чого і вам бажаю!» – сказав Євген.

Євген Янович

Євген Янович

Окрему увагу під час зустрічі спікер звернув на високий професіоналізм і працьовитість українських фахівців сфери гостинності, що, на його думку, не поступаються закордонним. Євген Янович акцентував: йому особисто більше імпонує рівень готельно-ресторанного сервісу в Україні, а не, до прикладу, в Італії, Іспанії чи Німеччині, де він нещодавно побував.  На запитання «Яким ви бачите своє життя через 25-30 років?», він відповів:

«Я уявляю себе в Україні, з великою родиною поруч, з фільмографією не тільки в українських стрічках, а й в голлівудських. А «МАМАХОХОТАЛА» – студія №1 в Україні!  Ви маєте завжди хотіти більше. Успішні люди – постійно самовдосконалюються і ніколи не зупиняються на досягнутому. Все у ваших руках!».

Євген Янович

Євген Янович

Наприкінці зустрічі декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький подякував Євгену Яновичу за змістовне спілкування, цінні поради і драйвовий настрій та вручив пам’ятні подарунки, які нагадуватимуть про Університет культури і студентів ФГРіТБ!