Ігор Захаренко

Успішна людина в туристичному бізнесі

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулася зустріч з Ігорем Захаренком – засновником туристичної компанії «Феєрія», автором ТВ-програми «Феєрія мандрів».

Ігор Захаренко відомий не тільки в туристичному бізнесі, це знаний громадський діяч, патріот. Саме з його ініціативи туристична компанія «Феєрія» здійснює волонтерську і спонсорську діяльність. Зокрема підтримка і видавництво книжок патріотичного та туристичного напрямку «Верните нам наше небо», «Феєрія пригод Тура Хейєрдала», «Скандинавська казка», «Європейський феєрверк» та інші.

Зустріч проходила у форматі майстер-класу на тему «Успішна людина в туристичному бізнесі». Упродовж заходу Ігор Захаренко розповів про створення туристичної компанії «Феєрія», яка успішно працює на вітчизняному ринку 15 років, основні напрямки її діяльності. А також розкрив секрети власної успішності, якими порадив скористатися студентам – майбутнім фахівцям туристичної справи. Серед основних правил Ігоря Захаренка: «якщо хочеш мати результат – зроби перший крок»; «вчись мінуси перетворювати на плюси», а найголовніше – «життя одне – живи!»

Після цікавої розповіді Ігор Захаренко дав відповіді на запитання студентів та викладачів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, презентував книги, що видані за підтримки туристичної компанії «Феєрія» та подарував чотири призових путівки.

В теплій атмосфері спілкування Ігор Захаренко пообіцяв продовжити співпрацю із представниками деканату ФГРіТБ щодо проведення авторських майстер-класів. За що колектив викладачів і студентів висловив свою щиру вдячність.