Жанна Бадоєва

Жанна Бадоєва: «Я об’їздила більше 100 країн»

Кафедра міжнародного туризму ФГРіТБ організувала зустріч із зірковою випускницею Університету культури, популярною телеведучою Жанною Бадоєвою, котра здобула визнання і славу завдяки авторському проекту про подорожі «Орел і решка».

«Я навчалася на Факультеті кіно і телебачення на спеціальності «режисер». Минуло вже багато років із того часу, проте я й досі безмежно вдячна викладачам, які змогли віднайти та розкрити мої таланти, допомогли мені повірити в себе», – розпочала зустріч з історії про студентські роки Жанна.

За словами телеведучої, бажання знімати передачу про мандри виникло ще на першому курсі, проте тоді вона не здогадувалась, що через декілька років мрія може стати реальністю.

«Для мене було великою несподіванкою, коли продюсер Олена Сінельникова запропонувала створити спільне тревел-шоу та ще й стати його ведучою, проте бажання спробувати нове виявилося сильнішим, ніж страх невдачі, тому я одразу погодилась. Як недивно, та ми дуже швидко зібрали професійну команду з моїх одногрупників і придумали формат шоу», – поділилась спогадами Жанна Бадоєва.

Студентів цікавило, як режисерці вдалося відкрити в собі хист телеведучої. Зірка телебачення зауважила, що із самого початку навіть не уявляла, як поводитись у кадрі та що говорити, аби бути цікавою глядачам.

«Я не мала перетворитися на журналістку, котра повідомлятиме сухі факти. Продюсер поставила переді мною завдання залишатися самою собою. Скажу відверто, що з початку не вдалося. Зібравшись із силами, я спробувала ще раз, уявивши камеру своєю подругою, і в мене вийшло», – розповіла Жанна.

Телеведуча акцентувала увагу молоді на тому, що команда «Орла і решки» не прагнула популярності, а хотіла створити якісний хороший медіапродукт. На першому місці була самореалізація.

«Перед тим, як ми домовилися про трансляцію передачі на «Інтері», жоден телеканал не хотів співпрацювати з нами. А зараз програма є однією з найрейтинговіших в Україні, тому я раджу вам ніколи не опускати руки та боротися за свою мрію. Якщо ваша ідея нікому не подобається, то це зовсім не означає, що вона погана»,– звернулась до молоді зіркова випускниця.

Гостя розповіла студентам про казусні моменті, котрі траплялися під час створення тревел-шоу.

Наприклад: одного разу, після завершення зйомки, оператор випадково відформатував флешку і відео зникло, проте на цьому неприємності не завершились. Після того, як відзняли все наново, то виявилося, що працювали без звуку.

«Коли робили випуск про Нью-Йорк, то не встигали зняти ночівку і вирішили, що швидко зробимо декілька кадрів на вокзалі. Ми не знали тоді, що без квитка потрапити до зали очікування в Америці неможливо. Довелося придбати два квитки: мені й оператору. Здавалося, що всі перешкоди позаду, але ми помилялись: лягати на сидіння в залі очікування – заборонено і, до того ж, контролюється правоохоронними органами. У результаті мені доводилося ховатися від поліцейського, аби швидко прилягти, щоб оператор зняв хоча б декілька секунд», – пригадала Жанна.

Студентка Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу запитала телеведучу, до якої країни вона хотіла б повернутись.

«Разом із командою «Орел і решка» я об’їздила більше 100 країн, але найбільше мені подобається Перу. Це просто неймовірне місце, в якому ніби зупинився час. Здається, що тамтешні гори обтягнуті оксамитовим папером. До того ж, родзинка цієї країни – місто Мачу-Пікчу, котре недаремно називають «небесним поселенням»», – відповіла мандрівниця.

Майбутніх працівників туристичних агенцій цікавило, де полюбляє відпочивати зірка телебачення. Жанна розказала, що улюблений курорт – острів Маврикий, бо там завжди тепло, немає комах і багато смачної їжі.

Телеведуча поділилась із молоддю своїми кар’єрними планами: в найближчий час вона запускає новий проект про подорожі та планує розвивати власний взуттєвий бренд в Італії.

На завершення зустрічі Жанна Бадоєва побажала студентам успіхів, віри в себе та звершення заповітних мрій! А також зауважила, якщо у них виникнуть питання щодо мандрівок, то вони сміливо можуть писати їй у соціальних мережах.

У свою чергу керівництво Університету культури подарувало гості букет квітів і нагородило дипломом «Зіркового випускника».