Креативні писанки від бізнес-студентів

Минають віки, та  звичай  писати і дарувати писанки зберігся по сьогодні! До Великодніх свят студенти 2-го курсу спеціальності «Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу» разом із викладачем дисципліни «Ресторанна справа», доцентом кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Бровенко Тетяною Вікторівною за допомогою чарівного писачка, фарб та декупажу, власноруч створили унікальні справжні обереги, додаючи своє оригінальне бачення. Сонце, хрест, зірки, різноманітні геометричні фігури: трикутники, ромби, квадрати, спіралі, хвилясті лінії. Кожен символ на писанці є оберегом, що приносить щастя, удачу і здоров’я!

+писанки

Писанка має магічну добру силу – вона несе щастя, достаток, благополуччя, захищає. Писанка – це величезний пласт нашої рідної української культури, яку варто шанувати та підтримувати. За традицією розпочинали писати писанки з другої половини Великоднього посту, а найбільше їх виготовляли у четвер і п’ятницю перед Пасхою.

+писанка

Ми теж підтримали цю традицію. Писати писанку - це ціле мистецтво!

+писанка